Міністр соцполітики провів у Трускавці круглий стіл щодо реабілітації хворих

19 липня у Міжнародній клініці відновного лікування в м. Трускавці відбулось засідання круглого столу «Перспективи надання медико-соціальної допомоги пацієнтам з хронічною неврологічною патологією» під головуванням міністра соціальної політики України Андрія Реви.

Про це повідомила прес-служба ЛОДА.

Участь у засіданні взяли заступник голови облдержадміністрації Оксана Стоколос-Ворончук та директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Наталія Кузяк.

Під час засідання міністр соціальної політики Андрій Рева наголосив, що основним завданням міністерства є розроблення дієвого механізму державної підтримки сімей, що мають дітей з інвалідністю та потребують медико-соціальної реабілітації, отримання державних гарантій щодо направлення у відповідні реабілітаційні центри за принципом «гроші ходять за дитиною».

Заступник голови облдержадміністрації Оксана Стоколос-Ворончук акцентувала увагу учасників зустрічі на важливості перспективного розвитку надання реабілітаційних послуг для осіб з інвалідністю, особливо дітей.

На засіданні учасники порушили питання щодо поточного стану та перспектив надання медико-соціальної допомоги пацієнтам з хронічною неврологічною патологією, пошуку нових моделей надання реабілітаційних послуг хворим та створення центру нових технологій в реабілітації.

Джерело: ZIK