На Трускавецькому питному водосховищі встановлять відеоспостереження

При вході до трускавецького питного водосховища поставлять систему відеоспостереження. Таке рішення адміністрація водоканалу прийняла спільно з керівництвом міста у зв’язку з порушенням мешканцями та відпочивальниками правил поведінки на території озера та забрудненням дамби.

Про те, що люди купаються у водосховищі, смітять на території та руйнують огорожу неодноразово наголошували і представники міської ради, і керівництво Трускавецького водоканалу.

Як розповів Мирон Мицько, виконавчий директор ТЗОВ «Трускавецький водоканал», навколо водосховища встановлена огорожа, прохід на дамбу закрили і вже розпочинають підготовчі роботи: встановлення стовпів для відеокамер.

«Системи відеоспостереження плануємо встановити у двох місцях: на дамбі біля входу й на насосній станції першого підйому», – розповідає Мирон Мицько.

За його словами, це дасть можливість цілодобово вести відеоспостереження за територією озера та допоможе ідентифікувати порушників. Ціна обладнання близько 30 тисяч гривень. Крім того, спільно з міською радою, буде налаштована онлайн-трансляція, завдяки якій всі користувачі мережі зможуть спостерігати за діями відвідувачів території водосховища.

Дату завершення робіт поки не повідомляють. Однак, по встановленні відеоспостереження, вільний вхід на дамбу водосховища можуть відновити. Наразі ж, через регулярне засмічення прибережної території та купання людей у водосховищі, кілька місяців тому вхід до нього закрили.

Ніна Федько, за матеріалами ЗІК