Трускавчан та гостей міста знайомили з шляхами протидії торгівлею людьми

#ПротиДійТоргівліЛюдьми – під таким лозунгом у Трускавці пройшла акція, присвячена Всесвітньому дню протидії торгівлі людьми.

Щороку від 600 до 800 тис. людей потрапляють у рабство. Від 1991 року, за даними Агентства ООН з питань міграції, від торгівлі людьми постраждали понад 230 тис. українців. Прикриваючись спокусливими пропозиціями, вербувальники заманюють людей (більшість з яких молодь) та продають їх за кордон з метою експлуатації (трудової, сексуальної, жебрацтва чи задля отримання їхніх органів). Не зважаючи на те, що надворі 21 ст. і більшості важко повірити в такі реалії, однак випадки торгівлі людьми є непоодинокими і в сучасних, розвинутих країнах.

Сьогодні, з нагоди відзначення всесвітнього дня протидії торгівлі людьми, у Трускавці було проведено акцію задля ознайомлення трускавчан та гостей міста з цією проблемою. Працівники відділу у справах сім’ї, молоді та спорту спільно з трускавецьким центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Трускавецької міської ради, за підтримки Міністерства соціальної політики та USAID Ukraine, роздавали перехожим друковані буклети з інформацією та телефонами національної гарячої лінії з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів (527).

Отож, шукаючи роботу за кордоном, переконайтесь, що все безпечно!

Ніна Федько