Трускавецькі надзвичайники врятували 2-річного малюка та відшукали в лісі заблукалу грибарку

Трускавецькі надзвичайники рятували 2-річного малюка, який самотужки зачинився в квартирі та шукали жінку, яка пішла по гриби та заблукала у лісі.

31 липня, близько 19.00 вечора у Трускавецьке відділення ДСНС поступило повідомлення про те, що в багатоповерхівці на вулиці Дрогобицькій 12, в одній із квартир на 7-му поверсі, знаходиться зачинена 2-річна дитина.

“Мама вийшла в магазин ненадовго, а син сам зачинився. Хлопчик злякався, плакав, але відкрити двері ззовні не вдавалось. Тому наші працівники забирались драбиною на 7-ий поверх, щоб відчинити двері зсередини” – зазначив в.о. начальника відділення ДСНС Володимир Гординський.

А вже 1 серпня до рятувальників поступив новий виклик про допомогу. Мешканка Трускавця, що проживає на вулиці Помірецькій, пішла до лісу по гриби і заблукала. Самотужки вибратись з лісу їй не вдавалось. Врятувало жінку лиш те, що вона мала при собі телефон і змогла повідомити про свій неприємний трафунок.

“Жінку шукали дотемна, а знайшли її аж біля Зимівок. Була вже 21.20 на годиннику, коли їй вдалось вибратись із лісу на звуки сирени, яку ми постійно вмикали” – розповів Володимир Гординський.

Також надзвичайники анонсують, що з 20 серпня у Трускавці проходитиме обласна перевірка стану протипожежної безпеки підприємств та закладів міста. Одним із основних структур, які підлягатимуть перевірці, повинен стати Трускавецький водоканал (зокрема перевірятимуть стан пожежних гідрантів на водопроводах міста).

Ніна Федько