У Трускавці зафіксували ще один випадок зараження кором

У Трускавці 12-річна дитина захворіла на кір. Про наявність вірусу та факт захворювання на нього дитини повідомив під час понеділкової наради в ТМР головний лікар міської лікарні Ігор Стасик.

“12-річна дитина, яка захворіла на кір, не мала жодного щеплення. Тому хочеться в черговий раз наголосити трускавчанам про те, що треба робити щеплення, щоб попередити розповсюдження вірусу” – зазначив Ігор Стасик.

Попередній випадок захворювання на кір був зафіксований в місті на початку травня. 2-річна дитина, батьки якої звернулись за медичною допомогою до лікарні, також не мала відповідних щеплень.

Окрім наголошення на необхідності імунізації населення, очільник Трускавецької міської лікарні згадав про успіхи підприємства в реалізації медичної реформи. Станом на сьогоднішній день вже підписано близько 12 тисяч декларацій між лікарями та пацієнтами.

Тим часом лікарня проводить заходи з підготовки запуску котельні, яка була передана на баланс установи на початку літа. За словами головного лікаря, зараз ведуться підготовчі роботи. А вже завтра, 7 серпня, на сервісі держзакупівель (ProZorro) відбудеться аукціон на придбання газу для головної медичної установи міста-курорту.

Ніна Федько