Чужого горя не буває! Кошти, зібрані для Христини Страдомської, передали на лікування Анни Качмар

Батьки Христинки Страдомської, на лікування якої тривалий час збирали кошти, передали гроші іншій хворій трускавчанці – Анні Качмар, яка зараз проходить вартісну та виснажливу хіміотерапію.

За життя Христинки Страдомської батьки, рідні та небайдужі боролись довго та наполегливо. Дівчинці зробили трансплантацію кісткового мозку, проте він не прижився. Христинці потрібна була повторна трансплантація за кордоном. Потреба у коштах була дуже велика, так як вартість операції мала становити 120 000 євро. А часу на те, щоб зібрати необхідну суму було вкрай мало.. Христинка дуже хотіла жити, однак вирватись із пазурів жорстокої хвороби їй, на жаль, не вдалось. Вночі, 27 липня, “… о 03.48 наша Христинка стала ангеликом…” – так написала на своїй сторінці у Фб мама дівчинки Ірина Страдомська.

Тривалий час на лікування Христинки збирали кошти, – небайдужі люди, волонтери, церкви та благодійний фонд “Крила надії”. Кошти, які були зібрані та не витрачені за призначенням, батьки Христинки вирішили передати тим, хто цього найбільше потребує, – таким же хворим діткам, які ще мають шанс подолати свої недуги.

Частину коштів батьки віддали фонду “Крила надії”, який допомагав сім’ї в зборі грошей на лікування Христинки. Зараз вони будуть скеровані на потреби інших хворих дітей. Решту суми сьогодні було передано маленькій трускавчанці Анічці Качмар, яка продовжує боротьбу з раком, проходячи дороговартісну хіміотерапію за кордоном.

“Нам вже не потрібні ці кошти. Тому ми віддаємо їх тим, хто їх потребує. Благодійний фонд “Крила надії” дуже допомагав нам у зборі коштів. Вони збирають гроші і для інших діток, тому хай ті кошти, які ми віддали їм, підуть на чиєсь лікування і можливо допоможуть врятувати чиєсь життя. Решту ми передаємо сьогодні Анічці, яка потребує підтримки. Ми знаємо, що таке боротись за життя дитини, бо на собі відчули, як це важко…” – зі сльозами на очах згадує мама Христинки, Ірина Страдомська.

Нагадаємо, у юної трускавчанки Ані Качмар, діагностували медулобластому. Анічка була прооперована ще влітку минулого року. Лікування дівчинки щоденно потребує величезних витрат, а фінансові можливості сім’ї давно вичерпалися. Волонтери та небайдужі мешканці Трускавця неодноразово проводили в місті благодійні заходи, метою яких був збір коштів на лікування Анічки.

Зараз дівчинка проходить хіміотерапію за кордоном, лиш вчора вона з мамою повернулась додому. Лікування дає результати, але вони поки нестабільні, а юна Анічка вкрай виснажена своєю боротьбою. Однак дівчинка не здається, повторюючи кволим голосом “Я здорова. Я зцілена, в ім’я Ісуса Христа”…

Долучитись та допомогти родині може кожен небайдужий – кошти на лікування Анічки Качмар можна перерахувати за такими реквізитами :

ПриватБанк 4149 4393 0014 6887 Качмар Анна

УкрЕксім Банк: Рахунок 4402 7116 2936 6350 Качмар Руслан

Aval Bank номер рахунку по переказах доларів США 2620 4313 9517 

Ніна Федько