Через графіті Львівська залізниця зняла з рейсів щойно відремонтовані вагони

Львівська залізниця зняла з рейсів і відправила на ремонт два вагони електропоїзда, на яких у Трускавці невідомі хулігани намалювали графіті. Про це повідомили на офіційній сторінці Львівської залізниці у Facebook.

Уночі, 7 серпня, на станції Трускавець невідомі особи розмалювали аерозольними фарбами два вагони електропоїзда ЕР2Т №7250. Один із розмальованих вагонів – головний. На місце події тоді прибув наряд поліції. Триває розслідування. Залізничники звертають увагу правоохоронців, що випадки вандалізму у стосунку до приміського рухомого складу на станції Трускавець фіксуються не вперше, що може свідчити про те, що до регулярного псування майна залізниці тут вдається організована група зловмисників.

“Особливо прикро констатувати, що вандали завдали шкоди електропоїзду, який лише на початку липня цього року повернувся з капітального ремонту на ПрАТ «Київський електровагоноремонтний завод». На його відновлення та модернізацію залізниця витратила понад 40 млн. грн. Тепер залізничникам доведеться відставляти пошкоджені хуліганами вагони на позаплановий ремонт, що зменшить їхню кількість у регулярному русі. Крім того, фахівці магістралі зауважують, що відновити естетичний стан пошкодженого рухомого складу до рівня заводського ремонту вже не вдасться” – йдеться у повідомленні Львівської залізниці.

Попередньо схожий випадок вандалізму мав місце у Трускавці, в червні цього року. Скільки часу вагони перебуватимуть на відновленні залізничники не повідомляють.