Трускавецькі депутати переплутали заступника мера із помічником покійного Чечетова

Місцевий суд зобов’язав депутатів публічно вибачитись перед Олександром Ткаченком.

Троє депутатів Трускавецької міської ради від Конгресу Українських націоналістів переплутали заступника міського голови Трускавця Олександра Ткаченка із помічником колишнього нардепа-регіонала Михайла Чечетова. Вони не лише публічно обмовили його на засіданні міськради, але й організували у місті справжню PR-кампанію з вимогою відставки заступника мера. Після тривалого розгляду суд зобов’язав депутатів вибачитися перед Ткаченком.

Йдеться про випадок, яки трапився під час одного із засідань сесії Трускавецької міськради ще в листопаді 2015 року. Як йдеться у рішенні Трускавецького міського суду, опублікованого днями в Єдиному держреєстрі судових рішень, тоді троє депутатів від КУНу та активістів ГО «Трускавець-Автомадан» Андрій Кісак, Роман Бучковський та Микола Сеньків зачитали звернення, у якому йшлось, що заступник міського голови Трускавця Олександр Ткаченко у 2006-07 роках був помічником тодішнього нардепа від Партії Регіонів Михайла Чечетова.

«Новина, яка цього тижня сколихнула Трускавець, не може залишатися поза увагою міського голови та депутатів Трускавецької міської ради. Мова йде про виявлення скандальних фактів з біографії і трудової діяльності заступника міського голови Андрія Кульчинського. Вдалося з’ясувати, що пан Олексадр Ткаченко працював помічником народного депутата п’ятого скликання, заступника голови фракції партії регіонів Михайла Чечетова в період з 17.06.2006 року по 15.07.2007 року. На підтвердження цього факту було отримано листа-відповідь з Апарату Верховної Ради України підписаного першим заступником керівника Апарату Верховної Ради України паном Слишинським. Зважаючи на негативне ставлення в суспільстві до партії регіонів та, враховуючи одіозність вищезгаданого народного депутата, помічником якого був Олесандр Ткаченко, вимагаємо усунути Олександра Ткаченка від займаної посади заступника міського голови Трускавця», – йшлося у зверненні, яке зачитали кунівці.

Це звернення та скріншот із сайту «Посіпаки», де видно, що серед помічників Михайла Чечетова у ВР п’ятого скликання була людина із прізвищем, іменем та по-батькові як у заступника мера Трускавця – Ткаченко Олександр Олександрович, – депутати також розповсюдили у Facebook та у паперовому вигляді у поштових скриньках жителів Трускавця.

Скріншот із сайту «Посіпаки»

Сам Олександр Ткаченко пояснив ZAXID.NET, що ніколи не мав стосунку до Партії Регіонів і не був помічником Михайла Чечетова, який вчинив самогубство у лютому 2015 року. Аби довести це, також звернувся із запитом до апарату Верховної Ради.

«Вони просто нагуглили на сайті «Посіпаки», що якийсь мій тезка був помічником Чечетова, і вирішили роздути на цьому скандал, сказавши, що це був я. У відповіді на запит до Апарату Верховної ради було вказано, що справді людина з таким самим прізвищем, іменем та по-батькові, як у мене, був помічником Чечетова на громадських засадах. Однак оскільки він не був працевлаштований в Апараті ВР, вони не зберегли жодних інших його персональних даних», – пояснив Олександр Ткаченко ZAXID.NET.

Окрім того, як йдеться у рішенні суду, у Державній міграційній службі на запит Олександра Ткаченка відповіли, що в реєстрі ДМС значиться 211 записів громадян України, які мають прізвище, ім’я та по-батькові, як у нього.

Тож суд дійшов висновків, що інформація, яку про Олександра Ткаченка поширили Андрій Кісак, Роман Бучкович та Микола Сеньків, опиралася лише на припущення і не є достовірною. Тож суд зобов’язав їх спростувати цю інформацію у новому зверненні до депутатів та попросити вибачення в Олександра Ткаченка. Рішення уже набуло чинності, щоправда наразі у заступника мера вибачення попросив лише один з відповідачів.

«Микола Сеньків давно, ще до рішення суду, попросив у мене вибачення за те, що поширив неперевірену інформацію про мене. Згодом він вийшов із фракції КУНу», – додав ZAXID.NET Олександр Ткаченко.

За інформацією прес-служби Трускавецької міськради, із фракції КУНу Микола Сеньків вийшов 1 грудня 2016 року.

Джерело: ZAXID.NET