Трускавчани взяли участь у благодійному сходженні на гору Пікуй

12 серпня 2018 року з нагоди Міжнародного дня альпінізму на Львівщині відбувся фізкультурно-масовий захід – сходження на гору Пікуй. У сходженні взяли участь і трускавчани.

Захід пройшов під егідою управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА та управління туризму та курортів ЛОДА

Метою організованого заходу була не лише популяризація фізкультурно-спортивного руху, а й благодійний збір коштів для закупівлі обладнання «Joёlette» (далі – «джульєтки») із електропідсилювачем в рамках проекту «On 3 wheels» («На трьох колесах»). Також цим сходженням учасники вшанували пам’ять Романа Мотичака – першого полеглого військовослужбовця Турківського району в зоні АТО.

Варто зазначити, за допомогою спеціального триколісного хендбайку – «джульєтки», люди з церебральним паралічем зможуть мандрувати в гори. Загальна вартість цього обладнання становить 6000 євро. Відтак, мешканці Львівщини та любителі спортивно-оздоровчого туризму долучились до цього благодійного заходу, і побачили надзвичайні краєвиди Українських Карпат – гору Пікуй.

До слова, як повідомляє управління фізичної культури та спорту, наймолодшому учаснику сходження, який разом із батьками підкорив вершину, виповнилось усього 9 місяців.