Турнір дворового футболу подарував учасникам кілька днів спортивного свята

Впродовж чотирьох днів у Трускавці відбувався турнір дитячого дворового футболу “Майбутнє в дітях 2018”. Сьогодні відбулись фінальні ігри, конкурси та нагородження команд-переможців та кращих футболістів.

Турнір дворового футболу проводиться у Трускавці вперше. Однак на участь у ньому зареєструвались юні футболісти не лише з Трускавця, прибули також команди з Дрогобича, Борислава та Стебника. Впродовж кількож днів участики змагались між собою, – ігри відбувались щодня з 10.00 до 16.00 на майданчику зі штучним покриттям біля СЗШ №1.

За результатами змагань, в молодшій віковій категорії переможцем стали футболісти ФК “Вікторія” (м. Стебник). В старшій віковій категорії перемогу виборола команда під назвою “Young Boys” (м. Трускавець).

Турнір був емоційним та видовищним. Всі учасники старались здобути перемогу, однак, незважаючи на результати, задоволеними залишились усі, так як отримали кілька днів справжнього футбольного свята, позитивні емоції та чималий досвід.

“Я радий з того, що діти залишились задоволені. Маю надію, що й в наступному році буде можливість організувати такий турнір” – розповів організатор змагань Володимир Смола.