У Трускавці функціонуватиме гурток рукопашного бою, під керівництвом майстра спорту міжнародного класу

У Трускавці пройшов регіональний турнір з бойових мистецтв “Трускавець OPEN”. Понад сорок спортсменів взяли участь у змаганнях, серед яких провідні боксери, кікбоксери, бійці ММА та хортингісти. В планах організаторів – зробити турнір регулярним та розвивати гуртки спортивних єдиноборств у місті-курорті.

Ідея провести змагання зі змішаних видів спорту саме до Дня незалежності належить атовцям. Організаторами турніру виступили ГО “4.5.0. Військово-патріотичне виховання молоді”, ГО “Золоті Леви Чорної сотні”, ГО “Інвалідів-учасників АТО”, ГО “Українська спілка учасників АТО”. Співорганізатор – ГО “Розвиток громади”.

Турнір відбувся під патронатом міського голови Трускавця Андрія Кульчинського, за сприяння відділу у справах сім’ї, молоді та спорту ТМР.

 

В змаганнях взяли участь спортсмени, що представляли спортивні клуби Трускавця, Дрогобича, Борислава, Стрия, Львова. В рамках турніру відбулись показові виступи з національного виду спорту, – хортингу. Згодом відбулись турнірні поєдинки з боксу, кікбоксингу та ММА. Виступи були видовищними, не обійшлося без травм. Однак в підсумку все пройшло на відмінно, а глядачі отримали справжнє задоволення від виступів юних спортсменів.

“В турнірі взяли участь діти віком від 10 років і до 20 років. Були показові виступи з хортингу та поєдинки з боксу, кікбоксингу, ММА. Учасники були добре підготовлені, тому ми мали цікаві видовищні виступи” – розповідає головний суддя турніру Віталій Плеханов.

Організатори планують зробити турнір традиційним та проводити його щорічно, виводячи змагання на новий рівень (можливо навіть міжнародний). А тим часом у ДЮСК “Спортовець” заплановано відкрити гурток рукопашного бою, тренером якого виступить майстер спорту міжнародного класу Мар’ян Гуржій, в послужному списку якого звання чемпіона світу з хортингу (2015 рік), з кікбоксингу (2016 рік) та звання чемпіона Європи з рукопашного бою (2017 рік).

“Я спортом займаюсь від 14 років, є майстром спорту міжнародного класу з рукопашного бою. Дуже подобається мені цей вид спорту, бо він розвиває морально-вольові якості, допомагає бути організованішим. На цьому турнірі я не виступаю, лише прийшов підтримати одноклубників, які тут виступають та організаторів, які є моїми друзями. Такі заходи відвідувати завжди приємно. На даний момент я є тренером в ДЮСК, тому ми вже починаємо набирати групу дітей для тренувань та подальшої участі у змаганнях” – розповідає Мар’ян Гуржій.

Ніна Федько