Одружитись в музеї: Трускавець впроваджує практику музейних весільних церемоній

Виконавчий комітет Трускавецької міської ради затвердив тарифи на платні послуги для двох трускавецьких музеїв. Родзинками закладів стане можливість проведення в них весільних церемоній.

Як воно, – одружитись у музеї, знають ті, хто вже скористався такою можливістю, в рамках послуги “Шлюб за добу”. Одруження перших сміливців відбувалось у музеї Михайла Біласа. Молодята виявились інтернаціональною парою, а офіційно закріпити свої стосунки вони вирішили саме в Трускавці, в оточенні найрідніших людей та в особливій музейній атмосфері.

Відтепер одруження в музеях набирає популярності. Виконавчий комітет ТМР затвердив тарифи на такі послуги для обох музейних закладів міста-курорту. Щоб провести весільну церемонію у музеї історії міста, молодятам доведеться заплатити 500 грн, якщо ж вони оберуть для себе музей Михайла Біласа, то викладуть з кишені 900 грн.

Одруження в музеях (урочиста реєстрація шлюбу) стало новою послугою для трускавецьких музеїв, однак така родзинка, на думку спеціалістів культурної сфери міста, може вдихнути нове життя в звичні будні цих закладів та, водночас, поповнить список цікавих локацій, які розглядають наречені в якості місця проведення шлюбної церемонії.

Також виконком оновив тарифи на екскурсійні платні послуги для музеїв місткурорту:  вартість проведення екскурсії в Художньому музеї Михайла Біласа – 60 грн, вартість проведення екскурсії по експозиції «Історія Трускавця» в музеї міста-курорту – 60 грн, вартість проведення екскурсії по експозиції «Повстанська криївка» в музеї міста-курорту – 30 грн.

Ніна Федько