У Бориславі, в день міста, відкрили міст через р. Тисмениця

В неділю, 9 вересня, Борислав святкував 631-у річницю з Дня заснування міста та День працівників нафтогазовидобувної промисловості. В рамках урочистих святкувань, що проходили у місті нафтовиків, було відкрито та освячено міст через р. Тисмениця, відновлення якого бориславчани чекали багато років.

На відкриття мосту, окрім міської влади, прибуло керівництво області в особі голови обласної ради Олександра Ганущина та депутат Верховної ради від 121 виборчого округу (Дрогобиччина) Богдан Матківський. Міський голова Борислава Ігор Яворський вручив подяки всім, хто доклав зусиль для того, щоб міст нарешті було відновлено. А представники духовенства, які прибули на захід, здійснили його освячення.

У відновлення мосту через р. Тисмениця було вкладено близько 25 млн. грн. Фінансування відбувалось з різних джерел: державного, обласного  та місцевих бюджетів. За словами керівництва області, нововідкритий міст виконано за сучасними технологіями, тому прослужити мешканцям Борислава він мав би довго.

Після урочистого відкриття, міст не одразу відкрили для руху транспорту, так як він потребує ще деяких завершальних робіт. Однак вже скоро, бориславчани матимуть змогу повноцінно користуватись ним.

Ніна Федько, фото – радіо “Слово”