Бориславській ЗОШ №4 присвоять ім’я Стефана Коваліва

У Бориславській міській раді відбулось громадське обговорення щодо присвоєння загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №4 імені Стефана Коваліва, на якому присутні одноголосно підтримали таку ініціативу.

На виконання розпорядження міського голови «Про проведення громадського обговорення щодо присвоєння Бориславській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 4 імені Стефана Коваліва» відбулося громадське обговорення, – повідомляють у Бориславській міській раді.

В обговоренні взяли участь начальник відділу освіти Елла Качмарчик, спеціалісти та методисти відділу освіти, педагогічні працівники Бориславської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4, працівники бібліотечної системи (філія №3), педагоги-організатори закладів загальної середньої освіти, батьки учнів школи.

На початку обговорення присутнім розповіли про постать Стефана Коваліва та про його діяльність на теренах міста. Бібліотечними працівниками було представлено літературну підбірку видань як самого Коваліва, так і інших людей про нього, а також продемонстровано невеличкий документальний фільм.

Присутні підтримали одноголосно ініціативу адміністрації та трудового колективу Бориславської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 щодо присвоєння школі імені Стефана Коваліва. Відтак відділом освіти уже готується відповідний проект рішення на сесію міської ради, після прийняття якого школа офіційно носитиме ім’я видатного письменника і педагога.