Трускавецьких школярів тренуватимуть олімпійські чемпіони України

У Трускавці презентували унікальний спортивний проект – Олімпійський урок в західному регіоні Львівської області – повідомляють у Трускавецькій міській раді.

Ідея організації такого спортивного заходу належить Дмитрові Мицаку, члену НОК України, спортсмену-олімпійцю, відомому також, як співвласник гірськоголижного комплексу “Буковиця”.

Проект реалізовуватимуть Національний Олімпійський Комітет України, представництво НОКУ у Львівській області та Міжнародний Центр «Європейська інтеграція України».

Головне, чого хочуть досягти організатори, – сформувати в учнів навички і культуру здорового способу життя, вміння і прагнення досягати своєї мети в будь-якій сфері діяльності, залучити їх до активного способу життя, занять фізичною культурою та спортом.

Як зазначив керівник проекту Дмитро Мицак, – в Олімпійських уроках візьмуть участь діти 10 – 11 років зі шкіл чотирьох міст: Трускавця, Дрогобича, Старого Самбора, Борислава. Тренування за участі олімпійців проходитимуть у кінці вересня та на початку жовтня. І матимуть логічне завершення – естафети й змагання з різних видів спорту.