Матусям в допомогу: з 1 вересня породіллі отримуватимуть “пакунки малюка”

Львівська область отримала першу партію «пакунків малюка» – понад 200 штук. Наступного тижня очікується надходження наступної партії «пакунків» – повідомляє прес-служба Львівської обласної державної адміністрації.

«Пакунки малюка» – одноразова натуральна допомога породіллі при народженні дитини. До набору входять, зокрема: підгузки (не менше 94 штук в упаковці), вологі серветки (не менше 56 штук в упаковці), ситцеві пелюшки (розмір 80 x 95 см), фланелева, муслінова, а також багаторазова вологостійка пелюшки (розмір 60 х 80 см), дві шапочки, боді з коротким рукавом та боді з довгим рукавом, штани-повзунки, «чоловічки» з довгим рукавом та штанцями, шкарпетки. Також «пакунок малюка» включає: термометр для води; термометр для тіла електронний, з гумовим наконечником; ножиці манікюрні дитячі; прокладки для лактації (не менше 60 штук), ковдра тепла/демісезонна та плед-ковдра; матрац для колиски; рушник махровий для купання з кутком; іграшка-брязкальце; крем та рідке мило-шампунь дитяче.

Весь комплект упакований в коробку-колиску з міцного картону, розмір 43×70×27 см. Зазначена коробка виготовляється з міцного гофрокартону з кашировкою та повнокольоровим друком на дно та кришку коробки.

“Мами, що народили дітей і вже виписалися з пологових будинків із 1 вересня, зможуть отримати свій «пакунок малюка» відповідно до написаних заяв або в пологових будинках, або за місцем проживання. У Трускавці вже є заяви від матерів, які народили дитину зараз, після 1 вересня, на отримання таких пакунків. Наразі ми очікуємо їх доставку, тому пакунки буде вручено за місцем проживання заявників” – зазначила на понеділковій нараді начальник управління соцзахисту Трускавецької міської ради Віра Ільницька.

Нагадаємо, що «пакунок малюка» безоплатно надається породіллі у межах дії постанови Кабінету Міністрів від 20 червня 2018 р. № 512. Потреба області на вересень 2018 р. – січень 2019 р. становить більше 8 000 «пакунків малюка».