Популярні блогери приїдуть до Трускавця на блогер-фест

На початку жовтня у Трускавці відбудеться фестиваль блогерів з символічною назвою “Truth-скавець”. До міста-курорту прибудуть понад два десятки популярних блогерів з різних міст України, – впродовж трьох днів вони вестимуть панельні дискусії та прямі ефіри в кількох локаціях міста.

Головна мета блогер-фесту – промоція міста в інтернет-середовищі. Гості фестивалю, які ведуть свої вже розкручені, популярні блоги, робитимуть рекламу місту одним своїм перебуванням тут та доноситимуть інформацію сотням тисяч своїх підписників.

Попередньо відомо про участь у фестивалі таких відомих блогерів як Андрій Полтава (ВАТА ШОУ), Сашко Лірник, Денис Казанський, Татуся Бо, Роман Шрайк. Прибуде також Роман Скрипін зі своєю знімальною групою чи чимало інших зірок інтернету.

Стаціонарним “пунктом” буде конференц-зал “Міротелю”, однак дискусії, обговорення, прямі ефіри, презентації чи просто довільне спілкування відбуватимуться і в інших локаціях міста. За словами організатора блогер-фесту Богдана Процишина, – зараз узгоджується детальна програма фестивалю та тематика панельних дискусій, ведеться організаційна робота.

Фестиваль проходитиме з 5 по 7 жовтня. Вхід буде вільний, тож усі бажаючі зможуть долучатись, слухати та дивитись блогерські дискусії, або “закулісно” поспілкуватись з зірками ютубу та соцмереж.