Промоція та господарка: розпочала роботу сесія ТМР

Відбулась чергова сесія Трускавецької міської ради. Серед  обговорюваних питань – діяльність ПрАТ “Трускавецькурорту”, стан гідромінеральної бази курорту та будівництва в межах першої санітарної зони.

Окрім депутатів Трускавецької міської ради, на сесію прибули представники громадськості, активісти та керівництво ПрАТ “Трускавецькурорту”. Депутат Роман Бучкович зачитав інформацію про громадські збори, які відбулись в минулу неділю. Під час цих зборів присутні обговорювали стан гідромінеральної бази, необхідність збереження першої санітарної зони курорту та заборони будівництв, що межують з зоною охорони мінеральних джерел.

Попросив слово на сесії і генеральний директор ПрАТ “Трускавецькурорт” Андріан Драновський. У своєму зверненні директор “Трускавецькурорту” наголошував, що ті сили, які намагаються дискредитувати роботу їхнього підприємства, звинувачують та оприлюднюють не завжди достовірну інформацію, – ставлять на меті знищити імідж курорту та, цілком можливо, працюють на сусідні курорти-конкуренти. Андріан Драновський закликав владу та депутатський корпус до конструктивної співпраці та запевняв в тому, що “Трускавецькурорт” робить все для збереження та правильної експлуатації мінеральних родовищ Трускавця.

Виступив також громадський активіст Зенон Ших, який намагався достукатись до влади та депутатського корпусу щодо необхідності збереження гідро-мінеральної бази та заборони будівництв в першій санітарній зоні. Увага в основному була акцентована на сумнозвісній будівлі “Жива роса”. За твердженням Зенона Шиха, – вона може завдати непоправної шкоди джерелам і ця шкода відчутна вже сьогодні.

Про те, що треба заборонити заплановане будівництво торгівельного центру на бульварі Торосевича ПП “Квіткою полонини” вкотре твердила активістка Леся Дідик.

Насправді жодне з цих питань сесією не розглядалось. Всі вони були озвучені в межах часу, відведеного для оприлюднення депутатських запитів та звернень. Всім бажаючим надали можливість виступити, та чи потягне це за собою якісь подальші дії – сказати важко.

Що ж стосується порядку денного, то сесією розглядались питання, що стосуються діяльності комунальних підприємств, підтримки спорту чи проведення промоційних заходів. Зокрема були затверджені кошти на придбання додаткових сміттєвих урн, внесено зміни в комплексну програму підтримки фізичної культури та спорту та зміни до програми промоції міста-курорту ( на 300 тисяч гривень дофінансовано проведення кінофестивалю “Корона Карпат” та на 120 тисяч – фестиваль блогерів).

Вже вдруге не підтримали депутати внесення змін до міської цільової програми підтримки КП “Редакція міського радіомовлення”. Проект рішення передбачав зміни в заробітних платах працівників (зокрема підвищення окладів для диктора та кореспондента), однак необхідних голосів для прийняття цього рішення серед депутатського корпусу знову не знайшлося.

Ніна Федько