У Трускавці провели вільну екскурсію містом

З нагоди відзначення Міжнародного дня туризму у Трускавці провели вільну екскурсію містом для охочих з числа місцевих мешканців та гостей курорту. Після майже двогодинної мандрівки містом, учасники взяли участь у розіграші призів, поміж якими була сувенірна продукція та сертифікат для двох на екскурсію Львовом.

Ініціаторами відкритої екскурсії виступили Трускавецький інформаційний курортний центр та місцевий осередок Асоціації екскурсоводів України у Львівській області. Екскурсію провів ліцензований екскурсовод, член Асоціації екскурсоводів України, керівник місцевого осередку АЕУ у Львівській області Віктор Пиців.

Участь у туристичному заході взяли не лише гості міста. Чимало трускавчан також долучились до екскурсії рідним містом і, зізнаються, дізнались чимало нових, цікавих фактів. На екскурсію прибули також учні СЗШ №3, які провели в такий цікавий спосіб свій урок краєзнавства.

Загалом до участі в екскурсії долучилась майже сотня людей. Прогулянка стартувала від Туристично-інформаційного центру, вздовж вулиці степана Бандери до центральної площі та бювету мінеральних вод №1. Згодом учасники мали змогу відвідати музеї міста-курорту. А, на завершення заходу, усі повернулись до ТІКЦу, де взяли участь у розіграші призів. Без подарунка не залишився ніхто, – комусь дістались магнітики, комусь записники, комусь горнятка чи куманці, а були й такі, хто витягнув головний приз – мандрівку до Львова для двох осіб та безкоштовну екскурсію містом Лева.

Схожі, вільні екскурсії, відбулись і в інших містах регіону, де їх проводили представники асоціація екскурсоводів України.

Ніна Федько