EverRest Trophy: у Трускавці відбулись змагання з трофі-рейду

На околицях Трускавця відбулись змагання з трофі-рейду – “EverRest Trophy”. Їх цілком заслужено можна назвати всеукраїнськими, так як серед учасників були представники не лише Львівщини, але й сусідніх Закарпатської та Івано-Франківської областей.

ІІІ етап серії з трофі-рейдів “Кубок Львова 2018” цьогоріч стартував з курортного Трускавця. Офіційне відкриття змагань відбулось на центральній площі міста. Однак стартували та фінішували автомобілі на окружній дорозі (біля ресторану “Трембіта”).

 

На участь у змаганнях зареєструвались 25 екіпажів. Перед учасниками стояли непрості завдання – зібрати якомога більшу кількість “трофеїв” – а саме дістатись до позначених місць у лісі, доїхавши туди автомобілем. “Точки” були розставлені по всьому периметру лісу, у важко доступних місцях, здебільшого їх номери були позначені на деревах. В знак підтвердження “взятої точки” учасники повинні були представити фото, на якому водій чи штурман однією рукою торкаються позначеного дерева, а іншою свого автомобіля.

Учасники були розділені на групи, за рівнем складності траси – туризм, TR0, TR1, TR2 та TR3.

Перед початком змагань Трускавцем та регіоном, як по замовленню, пройшовся дощ, що гарантувало учасниками чудові болотяні умови для перегонів. Щоб дістатись до тої чи іншої точки, автолюбителі загрузали у воді чи глибокому болоті, тож часто автомобілі доводилось  витягувати за допомогою лебідки, в окремих випадках – допомагали учасникам вибратись з болота самі організатори.

На те, щоб зібрати максимальну кількість пройдених “точок” учасники мали не більше 9 годин. Фактично увесь день любителі offroad провели у лісі, лиш під вечір повернувшись з трофеями до міста.

В неділю на учасників чекав додатковий етап перегонів, а о другій половині дня були остаточно підбиті підсумки змагань та нагороджені переможці.

Трускавець також мав своїх представників – фанатів автомобільного позашляхового спорту, які продемонстрували високі результати на змаганнях та посіли призові місця.

 

Ніна Федько