У Дрогобичі зустріли чемпіона світу з рукопашного бою Мар’яна Гуржія

Дрогобичанин Мар’ян Гуржій став чемпіоном світу з рукопашного бою у ваговій категорії до 75 кілограм. Хлопець повернувся додому, – його зустрічали з почестями на дрогобицькому вокзалі і дрогобичани, і трускавчани.

Чемпіонат світу з рукопашного бою проходив 2-8 жовтня у місті Далсфен (Нідерланди).

Мар’ян виступав у складі національної збірної України. За результатами змагань, спортсмен виборов золоту медаль в особистому заліку у ваговій категорії до 75 кг та та ще одне золото в командних поєдинках у складі збірної України. Таким чином Мар’ян Гуржій здобув звання Чемпіона світу з рукопашного бою.
Вчора, 10 жовтня, чемпіон повернувся до рідного міста, де його урочисто зустрічали друзі, близькі, колеги, побратими, учні та вчителі рідної йому ЗОШ №15, атовці (ГО “Золоті леви чорної сотні” і ГО “4.5.0. Військово-патріотичне виховання молоді”) та влада міст Дрогобича та Трускавця. Зустрічали переможця також його тренер та теперішні підопічні Мар’яна, яких він тренує зараз.
Мар’ян Гуржій є вихованцем дрогобицького спортивного клубу “Еней”. У послужному списку спортсмена – чимало перемог. Він є майстром спорту України міжнародного класу. У 2015 році хлопець став чемпіоном світу з хортингу (Польща), у 2016 році – чемпіоном світу з кікбоксингу (Ірландія). У 2017 році взяв золото на чемпіонаті Європи з рукопашного бою, що проходив в Будапешті. Тепер – здобув ще одне золото міжнародного рівня.
Віднедавна Мар’ян Гуржій є тренером секції рукопашного бою в ДЮСК “Спортовець” (м. Трускавець).
Ніна Федько

1 коментар до “У Дрогобичі зустріли чемпіона світу з рукопашного бою Мар’яна Гуржія

• 16.10.2018 о 13:18