У трускавецькому “Спортовці” проходить Всеукраїнський турнір з боксу

У Трускавці, в ДЮСК “Спортовець” стартував Всеукраїнський юнацький турнір з боксу. 170 учасників з різних областей України приїхали до міста-курорту, щоб демонструвати свою спортивну підготовку та привезти додому чергові перемоги.

Організатором змагань виступає Львівська обласна федерація боксу, спільно з відділом молоді та спорту Трускавецької міської ради. Турнір організовано з нагоди святкування Днів українського козацтва, Дня захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці. Головна його мета – популяризація боксу та національно-патріотичне виховання молоді.

 

Практично кожен учасник, з яким доводилось поспілкуватись сьогодні – твердо налаштований на перемогу. Такий оптимістичний настрій – вкрай важливий для спортсменів. Кілька годин на тиждень вони наполегливо тренуються, ретельно готуються до різного роду змагань, адже це – чудова нагода повправлятись у своїх вміннях.

“Для дітей такий досвід є дуже важливим. Це чудова нагода для наших підопічних зійтись у поєдинках зі спортсменами із інших міст. Це значно підвищує рівень дітей, адже одні такі змагання здатні замінити кілька місяців звичайних тренувань у спортзалі” – розповідає директор ДЮСК “Спортовець” Любомир Мацькович.

А змагатись є з ким. На участь у турнірі прибуло 170 юних боксерів з різних областей нашої країни. Всі вони приїхали, щоб демонструвати свої боксерські вміння, здобувати новий досвід та нові перемоги.

Учасники розділені по групах, за віковими категоріями, – 2007-2008, 2005-2006 та 2003-2004 р.н. Впродовж трьох днів триватимуть поєдинки між юними боксерами, а в суботу, 13 жовтня, – відбудеться нагородження переможців.

Ніна Федько