У Трускавці проведуть мікс-турнір з футболу

В неділю, 28 жовтня, у Трускавці відбудеться мікс-турнір з футболу між дитячими та дорослими командами “Cup of generation 2018”.

Змагання відбуватимуться в залі ДЮСК “Спортовець” впродовж усього дня 28 жовтня. Формат турніру – 4+1 передбачає участь в грі чотирьох футболістів від команди та п’ятого воротаря. Максимальна кількість людей у команді – сім-вісім.

Участь в турнірі можуть взяти юні футболісти 2006-2008 р.н. Дорослі команди будуть сформовані з числа батьків чи родичів дітей, або ж просто небайдужих до футболу людей.

Дитячі та дорослі команди змагатимуться паралельно. В результаті, за підсумками змагань, найкраща дитяча команда зіграє товариський матч з найкращою дорослою командою.

Всіх бажаючих запрошують долучатись до турніру та взяти участь у цікавому спортивному дійстві. До участі можуть долучатись не лише трускавчани, але й мешканці інших населених пунктів.

Організовує футбольні змагання ГО “Спортивна асоціація “Вікторія”, спільно з відділом молоді та спорту Трускавецької міської ради. Заявки на участь можна подавати до кінця тижня. Деталі та реєстрація за тел. – 096 064 71 97 (Володимир Смола).

Ніна Федько