До кінця жовтня у Трускавці можна безкарно здати нелегальну зброю

Протягом жовтня у Трускавці проводиться місячник добровільної здачі зброї. Всі, хто незаконно володіє вогнепальною, газовою зброєю чи боєприпасами, мають змогу здати їх, не отримавши за це кримінального покарання.

Протягом жовтня Трускавецьке відділення поліції Головного управління поліції у Львівській області проводить місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів та вибухівки, якими незаконно володіють люди.

“Незаконне володіння, виготовлення, зберігання та збут вогнепальної зброї, боєприпасів та вибухових матеріалів, відповідно до ст. 263 Кримінального Кодексу України караються позбавленням волі на строк від 2 до 5 років, але особи, які добровільно здадуть зброю, звільняються від кримінальної відповідальності. Крім того особи, що здають гладкоствольні мисливські рушниці та газову зброю, при бажанні, можуть їх зарєструвати” – йдеться у повідомленні поліції.

За довідками можна звертатись у відділ контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи Трускавецького ВП ГУНП у Львівській області за тел.:

6-93-61