Трускавець презентували на німецько-українській конференції

На німецько-українську конференцію партнерства між містами в Фрайбурзі-у-Брайсгау прибули представники 81 з 105 німецьких та українських громад-партнерів. Мета зустрічі – обмін знаннями, досвідом та мережевими зв’язками – повідомляє сайт Трускавецької міської ради.

Трускавець презентував особисто Андрій Кульчинський – міський голова. Він розповів про партнерство між об’єднаною територіальною громадою Ватлінген (Німеччина) і Трускавцем. Зокрема, про проекти, які реалізовуються завдяки цій співпраці: розробка стратегії Трускавецького субрегіону, впровадження інклюзивної освіти та обміну досвідом в галузі водопостачання.

«Окрім презентації наших напрацювань, ми також представили місто. Трускавець єдиний український партнер, який підготував буклети німецькою мовою. Доречі, вони викликали шалене зацікавлення у учасників конференції та швидко розійшлися», – розповідає Наталія Скибак, начальник управління розвитку міста.

Трускавецька делегація взяла участь у семінарі програми «Сталий розвиток територіальних громад завдяки партнерським проектам» (NAKOPA), яка фінансується за рахунок коштів Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини. В рамках теми «Енергоефективність в територіальних громадах» трускавчани відвідали фахові екскурсії в модельний міський квартал Вобан, зелений індустріальний парк та громаду Фрайамт з рівнем енергоспоживання «Енергія плюс».

«Німецькі партнери слідкують за впровадженням реформ в Україні та відмічають позитивні зміни. Це є найкращим показником для розвитку співпраці. Зараз ми знаходимося на етапі подання заявки та реалізації проектів у рамках впровадження проекту NAKOPA і ці навчання є вкрай важливими для нас», –прокоментував візит Андрій Кульчинський, трускавецький міський голова.

Нагадаємо, співпраця партнерів відбувається завдяки фінансуванню ТЗоВ Engagement Global та програми німецького уряду «Партнерство між містами. Швидкий запуск. Україна».