Стартував літературний фестиваль “Трускавецький Літфест”

У Трускавці розпочався літературний фестиваль “Трускавецький ЛітФест”. Впродовж трьох днів курортне місто буде майданчиком для літературних презентацій та майстер-класів, мистецьких обговорень та поетичних вечорів.

До міста-курорту прибули близько чотирьох десятків письменників, поетів, літераторів, які презентують тут свою творчість та беруть участь у літературних обговореннях.

25 жовтня, о 16.00, в Народному домі міста відбулось відкриття “Трускавецького ЛітФесту”, яке плавно перейшло у перше тематичне обговорення, – перед присутніми виступила гостя фестивалю Наталія Дзюбенко-Мейс (дружина Джеймса Мейса, який досліджував тему Голодомору в Україні та першим назвав його геноцидом Росії над українським народом). Опісля відбулась моновистава Лідії Данильчук “Голос тихої безодні”.

Сьогодні та завтра в місті відбуватиметься багато заходів, в рамках літературного фестивалю. Впродовж двох днів (від 10.00 до 19.00) триватиме книжковий ярмарок в холі готелю “Трускавець 365”, а в конференц-залі готелю відбуваються презентації та творчі обговорення. Ряд заходів проходить в URBAN-бібліотеці, в музеях міста, просвітницькому центрі імені О.І. Валюха та віллі “Клюберг”

Трускавчан та гостей міста запрошують долучатись до літературних дискусій, презентацій та майстер-класів!