Допоможімо Данилкові стати на ноги!

Маленькому Данилкові з Борислава потрібна допомога. У хлопчика важка недуга, – мікроцефалія, спастичний тетрапарез, яка заважає його фізичному та психомоторному розвитку. Шанс на одужання хлопчику дають в Словаччині, однак на лікування потрібні чималі кошти, яких родина не має.

Данилко Грицик хворіє від народження. Він народився у важкому стані на 36 тижні вагітності з вагою 2600 г , зростом 49 см, гіпоксично-ішемічним ураженням ЦНС та судомним синдромом. Хлопчик росте та розвивається з грубою затримкою фізичного та психомоторного розвитку.

Шанс на одужання Данилкові дав реабілітаційний центр “Аделі” (Словаччина). Там хлопчика готові взяти на лікування. Лікарі центру обіцяють укріпити спину, знизити гіпертонус (особливо в руках) та найголовніше – поставити Данилка на ноги.

Вартість такої реабілітації становить 6554, 4 євро. Родина Данилка, на жаль, не має таких коштів, тому просить усіх небайдужих про допомогу, щоб поставити їхнього єдиного синочка на ноги.

“У Данилка зовсім скоро день народження, давайте спільно допоможемо йому отримати такий бажаний подарунок” – пише на своїй сторінці у Фейсбук волонтерка Наталя Гайдер.

Не будьмо байдужими та допоможімо хлопчикові стати на ноги!

Номер рахунку 5168757362709505 (Приват банк) мама Грицик Марта

Телефон мами Данилка +380937462551.