Трускавчанин Павло Білас здобув бронзу на Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби

Кілька днів тому в Тернополі відбувся Відкритий Всеукраїнський турнір з вільної боротьби. Трускавецький спортсмен Павло Білас посів на них третє місце.

Трускавчанин Павло Білас, під час турнірних поєдинків, поступився лише спорсменам з Білорусії та зі Львова. За підсумками змагань, – виходець з міста-курорту зайняв почесне третє місце. Про це повідомив на понеділковій нараді в Трускавецькій міській раді начальник відділу у справах сім`ї, молоді та спорту ТМР Роман Коваль.

По завершенні одних змагань, спортсмен одразу ж розпочав підготовку до наступних. Зараз Павло Білас готується до Чемпіонату України, який розпочнеться 29 листопада.

Цими ж днями, 2-4 листопада, в м. Калуш Івано-Франківської області відбувся ІІ Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед дівчат, присвячений видатним борчиням Прикарпаття. У турнірі взяли участь 15 команд з дев’яти областей України.

І місце у ваговій категорії до 53 кг серед дівчат 2003-2004 р.н. здобула юна трускавчанка Олександра Хоменець.

Вітаємо нашу землячку і бажаємо їй подальших успіхів та перемог!