У ньому вся сіль: Дрогобич “продають” в пакетиках

Місто, – яке воно на смак? А ви скуштуйте. Віднедавна туристи та гості Дрогобича можуть придбати собі “шматочок” міста на згадку.

Мова йде про продаж сувенірних пакетиків з дрогобицькою сіллю, яку віднедавна можна придбати не лише в Дрогобичі, але й в ряді інших туристично привабливих міст.

Окрім відвідин вежі ратуші, стилізованих екскурсій, галереї ваг та інших туристичних атракцій Дрогобича,  – можна придбати сувенірну продукцію зі стилізованим логотипом міста, поміж якою провідну роль займає знана та шанована дрогобицька сіль.

Пакетики з дрогобицькою сіллю можна придбати в Дрогобицькому ТІЦі та ряді закладів міста. “Продають Дрогобич” віднедавна і в інших містах. Придбати “шматочок” соляного міста можна в туристично-інформаційних центрах Трускавця, Східниці, Жовкви, Львова та Тернополя. Коло цих міст безперервно зростає, – інформує директор Дрогобицького ТІЦу Ігор Чава.

 

  

В давні часи сіль вважалась надзвичайно цінним товаром. Її мали лише заможні люди. Видобуток солі приносив містам, розташованим на соляних шляхах, добробут і багатство.

Для Дрогобича сіль є символом міста. 9 топок з сіллю символічно розміщені на гербі міста Котермака. Саме тут, в місті, що славиться цікавою історією та багатою архітектурою, – з 1250 року існує солевиварювальний завод, – що визнаний найстарішим безперервно діючим підприємством в Європі.

Тут сіль випарюють із солоних підземних вод, – стародавнім методом, традиція якого збережена до сьогодні.

Дрогобицька сіль завжди вважалась однією з найякісніших та найчистіших за своїм складом. У місцевих кав’ярнях провадиться практика приготування кави та випічки з сіллю, а саме “біле золото” місцевого виробництва вже стало чудовим доповненням до загального брендбуку міста.

Ніна Федько, фото з мережі (Ігор Чава, Маша Тяжкун)