Трускавчани стали на захист іміджу курорту

Впродовж останнього тижня чималого резонансу в соціальних мережах набрало відео “95 кварталу”, в якому коміки дозволили собі висміювати Трускавець як курорт. Трускавчани відреагували миттєво, – зі сторони всіх, кому небайдуже рідне місто, – прозвучала різка критика в адресу авторів ролика.

Тема висміювання Трускавця в програмі “95 кварталу” однозначно стала однією з найбільш обговорюваних в соціальних мережах. Реакція трускавчан та гостей міста, які приїжджають сюди та знають реальний стан справ, – була різкою та однозначною. Більшість із них – стали горою в питанні відстоювання іміджу курорту. Хтось залишав відгуки в соцмережах, хтось – безпосередньо під відеороликом в Ютубі, а хтось – з невдоволенням телефонував менеджерам артистів. Відомий блогер-трускавчанин Богдан Процишин, тим часом, готує свою відповідь на висміювання рідного міста.

Під час понеділкової наради в ТМР, – свою офіційну позицію висловив і міський голова курорту Андрій Кульчинський. Питання – неоднозначне. З однієї сторони, те, що Трускавець – є в центрі уваги на центральних телеканалах, – це добре, однак, за твердженням влади, – офіційна реакція від міста – неодмінно буде!

«Відео цього гумористичного шоу можна сприймати зовсім по-різному. Я думаю, що є престижним чіплятись за назву нашого міста-курорту Трускавець, бо він загальновідомий в державі. Я так розумію, що інші курорти менш відомі, тому нікому нецікаві, а це для нас приємний знак. Є ще момент – відео побудоване на кадрах одного санаторію, який котиться за інерцією з часів Радянського Союзу і, зрештою, у нас таких санаторіїв не так багато залишилось. Крім того у відео фігурують світлини, які з Трускавцем не мають нічого спільного. Наше місто вагомо змінилось і цьому підтвердження чисельні позитивні коментарі під відео від людей, які були, відпочивали в Трускавці останніми роками.

Зрештою, ці ролики можна сприймати як своєрідну рекламу, бо, як відомо, чорний піар – теж піар. Однак ми сьогодні вирішуємо, в якому напрямку рухатись, оскільки є варіанти подавати в суд, робити звернення сесії. Та не можна допустити, щоб усе це переросло в фарс” – зазначив під час понеділкової наради в ТМР Андрій Кульчинський.

Ніна Федько