У Трускавці проходить Міжнародний фестиваль-конкурс імена Мусліма Магомаєва

У Трускавці розпочався І Міжнародний конкурс вокалістів імені Мусліма Магомаєва. Журі “всліпу” відібрало 15 найсильніших на їхню думку співаків, – саме вони презентуватимуть грані свого вокального таланту у Трускавці в рамках фестивалю.

У журі Конкурсу – завідувачі вокальних кафедр Київської та Львівської Консерваторій, солісти європейських оперних театрів: Олександр Дяченко, Людмила Божко, Ольга Камінська. Голова журі – народний артист України,  голова Азербайджанського культурного центру імені Мусліма Магомаєва,  посол Миру Гурбан Аббасов.
 
Заявки на Конкурс були отримані зі всього світу – з Австрії, Великобританії, Болгарії, США та звісно з України.
На Конкурсі окрім вокальних змагань буде цікава культурно-розважальна програма. Екскурсії містом, у цікаві місця Львівщини, на ферму по виробництву козячого сиру, у Карпати. Атмосферні вечері у азербайджанському та етнічному українському стилі, запалення ватри у горах.  Плануються офіційні прийоми із поважними та відомими людьми. Буде проведено концерт за участю всіх конкурсантів та запрошених зірок – свято високого мистецтва та красивих суконь.
У програмі також велика екскурсія по місту Трускавець, щоб показати учасникам та гостям конкурсу красу туристичного Трускавця.
В перший день фестивалю, 16 листопада, учасники візьмуть учать у Благодійній акції “Вечір добра: подаруй дитині мрію”, на якому будуть зібрані кошти на лікування хворого хлопчика Василька Лисовця.
На закриття Конкурсу планується приїзд офіційної делегації за участю Посольства Азербайджанської республіки в Україні , Міністерства Культури України,  Голови Асамблеї національностей України та інших офіційних осіб.