Відбувся ІІІ Чемпіонат Європи з хортингу: трускавчани – серед призерів

15-18 листопада у Трускавці, на базі готельно-курортного комплексу “Карпати” відбувся ІІІ Чемпіонат Європи з хортингу. Понад 500 спортсменів з 13 країн світу прибули до міста-курорту, щоб змагатись між собою та демонструвати навички з українського національного виду спорту.

“Хортинг для мене – це стиль життя. Це – для мене все: як сім’я, як друзі. Я без нього не можу” – зізнається учасник Чемпіонату, який у важкій боротьбі виборює чергове “золото”.

Такі коментарі тут – не рідкість. Більшість з тих, хто приїхав сюди – справжні бійці, сильні не лише фізично, але й морально. Всі вони наполегливо готувались до змагань, багато тренувались, тому можна впевнено сказати, що тут, на чемпіонаті у Трускавці, зібрались найсильніші.

Фінальні поєдинки були сповнені особливим завзяттям. Часом бої тривали набагато довше, аніж зазвичай, так як жоден з учасників не хотів поступатись.

Трускавецькі спортсмени, які займаються хортингом (тренер – Ірина Циган), також взяли участь у чемпіонаті та показали успішні результати. Гіщак Назар і Микитин Андрій стали бронзовими призерами. А Максим Маланяк виборов золото.

“Дуже приємно, що з кожним роком нам вдається підвищувати планку нашого чемпіонату, робити його щораз якіснішим та професійнішим. І, відповідно, щораз більше заявок для участі надходить до нас не лише з України, але й з-за кордону. Приємно, що наш рідний, національний вид спорту так активно розвивається і стає популярним за межами країни” – говорить віце-президент Міжнародної федерації хортингу Віталій Плеханов.

Ніна Федько