У Трускавці висадили сад, присвячений матерям учасників АТО

В Курортному парку Трускавця висадили саджанці яблуні та вишню. Атовці, школярі та матері військовослужбовців, спільно з владою міста взяли участь в акції “Мамина весна”, – Трускавець став 101-м містом в країні, яке підтримало цю ініціативу.

Незважаючи на снігопад, Трускавець продовжив започатковану традицію вшанування матерів, чиї сини воювали чи воюють в зоні АТО. Саме материнська любов є найбільш щирою та самовідданою. Ті жінки, які відправили своїх синів на війну, – пережили чимало горя. Деякі з них втратили синів, так і не дочекавшись їх додому.

За твердженням організаторів, – акцію планували майже місяць, тому сніг не став їй на заваді.

До висадження яблунь були задіяні атовці, матері та родичі учасників АТО і учні 10 класу трускавецької СЗШ №3 (класний керівник Валентина Салань). А також працівники КП “Парк Курортний” та дендролог Уляна Демакіна. До акції долучились міський голова курорту Андрій Кульчинський, секретар міської ради Наталія Пономаренко та військовий комісар Дрогобицько-Бориславського ОРВК Микола Лисак.

 

  

Спільно учасниками заходу було висаджено в парку яблуневий сад, – 20 саджанців яблунь та одну символічну, мамину, вишню. Цей сад весною зацвіте та буде символом щирої та справжньої материнської любові.

Організатором акції «Мамина весна» є громадське об’єднання «Культурно-спортивне об’єднання інвалідів» та Трускавецька міська рада. Трускавець став 101-им містом, яке долучилося до проекту.

“Наша мета – подякувати матерям воїнів АТО за виховання їхніх дітей. У вашому місті я зустрів підтримку та розуміння з боку влади і все вийшло. Думаю, цей сад навесні можна буде розширити, бо, на жаль, матерів учасників АТО є більше, ніж було саджанців» – зазначив голова громадське об’єднання «Культурно-спортивне об’єднання інвалідів» Олександр Іськов.

Після посадки саджанців, відбулось освячення каменя, закладеного на галявині в честь загиблих воїнів-трускавчан, яке здійснив отець Володимир Бондарчук.

Чекала на матерів й культурна програма за участі учнів третьої школи та відомого львівського співака та військового волонтера Павла Табакова. Під час урочистостей матерям загиблих бійців було вручено ордени “Матері учасника АТО”.

Ніна Федько