У Трускавці відбулись відкриті змагання з бадмінтону

1 грудня ДЮСК “Спортовець” провів відкриту першість міста Трускавець з бадмінтону. Змагання проходили на базі СЗШ №1 і в них мали змогу взяти участь як діти так і дорослі.

З 1 вересня 2018 року у ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ» функціонує секція з бадмінтону ( тренер – Юрій Бєлов ), вихованці якої 01 грудня 2018 р. вже взяли участь у своїх перших змаганнях – відкритій першості м. Трускавець з бадмінтону.

Змагання проводились в спортивних залах середньої загальноосвітньої школи № 1 і носили особистий характер, проводились окремо серед юнаків і дівчат 9 – 11 років та серед чоловіків і жінок аматорського рівня підготовки. Всього у змаганнях взяли участь 42 учасники. Також у турнірі брала участь команда бадмінтоністів з м. Мостиська.

Організатори заходу – відділ освіти та відділ молоді і спорту Трускавецької міської ради. Безпосереднім проведенням змагань займалася суддівська бригада дитячо-юнацького спортивного клубу «СПОРТОВЕЦЬ».

За результатами поєдинків серед дівчат 9-11 років у призерах дівчата з Мостиська – Яксманицька Діана, ІІ місце – Якименко Юлія, ІІІ – Яксманицька Софія. У юнаків 9-11 років переможцем турніру став трускавчанин Семенюк Владислав, ІІ – Вінярський Дмитро ( Мостиська ), ІІІ – Кічун Олександр ( Трускавець).

Серед юнаків 11 років І та ІІ місця вибороли юні бадмінтоністи з Трускавця – Касьяненко Ярослав та Черемісін Віктор, Яксманицький Назар ( Мостиська ) посів ІІІ місце.

У дорослих призерами змагань серед чоловіків стали: І – Белов Юрій ( Трускавець), ІІ –Яксманицький Юрій ( Мостиська ), ІІІ – Куц Володимир ( Трускавець ); серед жінок – І – Бєлова Оксана та ІІ – Кропивницька Іванна ( Трускавець ), ІІІ – Шльопа Діана ( Мостиська ).

У парному розряді серед чоловіків перемогу виборов дует із Трускавця – Куц Володимир та Габриш Олег, ІІ місце також у трускавчан–Калічак Роман та Кошельков Ігор, ІІІ – пара з Мостиська –Врубель Володимир та Терлецький Орест. Серед жіночих пар призерами змагань стали : І – Шльопа Діана та Паскевич Діана (Мостиська ), ІІ – Кропивницька Діана та Касьяненко Оля ( Трускавець ), ІІІ – Левчук Олена та Шибуняк Марія.

По завершенні заходу призери відкритої першості м. Трускавця були нагороджені грамотами та медалями, а всі учасники пам’ятними вимпелами.