До кінця 2018 року у Трускавці запрацює інклюзивно-ресурсний центр

На понеділковій нараді міський голова Трускавця Андрій Кульчинський повідомив, що відкриття інклюзивно-ресурсного центру у Трускавці відбудеться в кінці грудня цього року – повідомляє інтернет-портал Трускавецької міської ради.

За словами Андрія Кульчинського, трускавецький інклюзивно-ресурсний центр працюватиме на базі Будинку учнівської творчості. Зараз у приміщенні, де буде працювати центр, проведений ремонт за кошти місцевого бюджету на 170 тис грн. Крім цього, очікується оплата 250 тис грн з держбюджету на закупівлю обладнання.

Довідково:

Інклюзивно-ресурсний центр є установою, що утворюється з метою забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, в тому числі у закладах професійної (професійно-технічної) освіти та інших закладах освіти, які забезпечують здобуття загальної середньої освіти, шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини (далі – комплексна оцінка), надання психолого-педагогічних, корекційно-розвиткових послуг та забезпечення їх системного кваліфікованого супроводу.