Трускавчанин Павло Білас здобув бронзу на Чемпіонаті України з вільної боротьби

З 30 листопада по 2 грудня в м. Бровари Київської області проходив Чемпіонат України з вільної боротьби серед чоловіків.  До складу збірної команди Львівської області увійшов трускавчанин Павло Білас, майстер спорту з вільної боротьби, який достойно представив Трускавець та привіз зі змагань бронзову нагороду.

Попри напружену боротьбу та сильних суперників, Павло виборов почесне 3 місце у Чемпіонаті – повідомляє відділ молоді та спорту Трускавецької міської ради.

В першому колі змагань Павло зустрівся з срібним призером Олімпійських ігор, заслуженим майстром спорту України Валерієм Андрійцевим (Київська обл.). В першій половині зустрічі Павло навіть перемагав з мінімальним рахунком 1:0, але, на жаль, програв прийомом – туше.

Наступним суперником Павла став представник Одеської області Іван Малін, який поступився трускавчанину із беззаперечним рахунком 11:0.

В боротьбі за бронзу фаворитом поєдинку вважали суперника Павла – Дениса Співака, представника Сумської області. Але незважаючи на такі прогнози, Павло зумів зібратись та перемогти суперника з рахунком 8:3.