За вивезення сміття трускавчани платитимуть на 4 грн більше

У Трускавці зростає вартість послуг з вивезення сміття. Рішення про підвищення тарифу на вивезення ТПВ з міста-курорту було прийняте на черговому засіданні виконавчого комітету ради. Воно вступить в дію з 1 січня 2019 року.

Новий тариф не включає в себе інвестиційної складової. Однак підвищити вартість вивезення сміття все ж довелось. Причина цьому – здорожчання вартості захоронення сміття. Раніше стрийська фірма “Комунальник плюс”, яка вже другий рік вивозить сміття з міста-курорту платила 14, 32 грн за захоронення кубометра відходів. Зараз, відповідно до нових тарифів в країні, – фірма сплачуватиме вже 32 грн за захоронення кубометра сміття.

Саме це очевидно і стало головною причиною підвищення тарифу на вивезення сміття для мешканців Трускавця. Вартість послуг з вивезення ТПВ для трускавчан підвищили на 4 гривні. Рішення вступить в дію з 1 січня 2019 року, – саме тоді трускавчани отримають платіжки з новими рахунками.

Мешканці багатоповерхівок сплачуватимуть за тарифом 16, 31 грн замість сьогоднішніх 12, 06 грн. А мешканці приватного сектору – 17, 62 замість 13, 39 грн.

Нагадаю, стрийська фірма “Комунальник плюс” замінила в минулому році ДВ “Екосвіт”, яка не справлялась з вивезенням відходів та зіткнулась з проблемою блокування Бориславського сміттєзвалища. Цьогоріч, за результатами проведеного конкурсу, Трускавець підписав з “Комунальник плюс” довгостроковий договір на вивезення ТПВ на 10 років.

Ніна Федько