Ще шість дітей постраждали від кору: медики вкотре закликають до вакцинації!

Впродовж останнього тижня у Трускавці було зафіксовано 6 випадків кору. Усі постраждалі від кору не мали щеплень.

Про це на понеділковій нараді заявив головний лікар Трускавецької міської лікарні Ігор Стасик.

За тиждень на кір захворіло шестеро дітей. Четверо з них трускавчани, двоє – стебничани, які є учнями НВК СЗШ №2-гімназія. Всі вони зараз перебувають на лікуванні в Дрогобицькій інфекційній лікарні.

“Батьки усіх шести захворілих на кір дітей відмовились від щеплень. Я не знаю навіть як назвати дії тих батьків, які свідомо піддають небезпеці здоров’я і життя своїх дітей. Ми зі своєї сторони робимо все, щоб показати, наскільки важливими є щеплення. Але все одно ще дуже багато дітей залишаються нещепленими…” – сказав Ігор Стасик.

Відколи по області прокотилась хвиля захворювання на кір, трускавецька міська лікарня неодноразово наголошувала на необхідності щеплень. За твердженням Ігоря Стасика, – вакцини і сьогодні в місті є більш ніж достатньо. Саме вакцинація допомагає вберегтись від хворіб і від можливих ускладнень, які несуть з собою інфекційні захворювання.

До слова, у Трускавецькій міській лікарні вже підписано понад 16 тисяч декларацій між лікарями первинної медичної допомоги та пацієнтами, що становить більше 80% від загальної кількості населення курорту.

Ніна Федько