Розпочалась підготовка до міжнародних гірськолижних змагань “Karpatia Open”

У Трускавці, в готелі “Rixos Prykarpattya”, відбувся перший організаційний комітет присвячений Міжнародним гірськолижним змаганням “Karpatia Open”. Один з етапів цих змагань відбуватиметься на гірськолижному комплексі “Буковиця”.

На організаційному комітеті зібрались представники усіх міст-учасників змагань та організатори. В організаційний комітет з української сторони увійшли міський голова Трускавця Андрій Кульчинський, міський голова Борислава Ігор Яворський, голова ГО “Європейська інтеграція України”, співорганізатор змагань Іван Цегенько, власник ГК “Буковиця” Віталій Мицак та український гірськолижник-олімпієць Дмитро Мицак.

З польської сторони на засідання прибув бургомістр міста Устрики Дольни, а зі Словаччини – представники міста Дольни Кубін та власник ГК “Кубінська Хола”.

Учасники організаційного комітету погодили питання, які стосуються часу та місця проведення етапів змагань та віку учасників.

Відповідно до прийнятого рішення, в етапі змагань, який проходитиме на території ГК “Буковиця”, участь прийматимуть спортсмени віком 12-15 років. Цього вимагає положення FIS. Загалом же організатори вирішили не обмежувати настільки вік учасників, тож в змаганнях зможуть взяти участь і ті юні гірськолижники, яким виповнилось 10 років.

До участі в змаганнях активно готуються вихованці гірськолижної школи “Бориславська сніжинка”. За словами власника комплексу Віталія Мицака робота на “Буковиці” кипіла увесь рік, тож вихованці гірськолижної школи, яка функціонує при комплексі зможуть випробувати свої сили у нових змаганнях міжнародного рівня.

Міжнародні змагання з гірськолижного спорту “Karpatia Open”відбуватимуться в три етапи. Стартують вони 16-18 січня 2019 року у словацькому місті Дольни Кубін, на гірськолижному комплексі “Кубінска Хола”. Наступний етап відбуватиметься на ГК “Буковиця” з 30 січня до 2 лютого. Приймаючою стороною буде Трускавець. І завершаться змагання на гірськолижному комплексі “Лаворта” в польському місті Устрики Дольни 7-10 березня.

Ніна Федько