Батьківські комітети та статуя Христа-Спасителя, – продовжує роботу сесія ТМР

Сьогодні в народному домі Трускавецької міської ради продовжує роботу друге пленарне засідання сесії. Окрім блоку земельних питань, які повинні розглянути депутати, – прозвучали депутатські запити та звернення.

Найбільше запитів озвучив депутат міської ради Святослав Грабовський. В основному вони стосувались питання забезпечення житлом дітей-сиріт та доволі делікатного питання функціонування в школах батьківських комітетів. За словами Святослава Грабовського, – батьківські комітети потрібно заборонити в трускавецьких школах, так як вони займаються збором коштів з батьків, а це не що інше як корупція.

Частина депутатів не погодились з колегою. Мовляв, – не можна гребти усіх під одну греблю, а якщо є якісь факти корупції чи вимагань у школах, – то цим повинні займатись правоохоронні органи. А батьківські комітети та внески на добровільній основі – це право батьків, які бажають покращити якість навчання для своїх дітей.

В час, виділений для депутатських звернень, виступив також депутат Роман Бучкович, який зачитав заяву від голови ГО “Довіра” Ігоря Кісака. У заяві йшла мова про статую Христа-Спасителя, яка була зведена на Гошівській горі.

Автор проекту Ігор Кісак звернувся з проханням скасувати пайову участь при введенні в експлуатацію об’єкту – статуї Ісуса Христа та скверу, який оточуватиме архітектурну композицію. Однак сьогодні жодного рішення з цього приводу прийнято не було.

Міський голова з цього приводу зазначив, – “Земельна ділянка, на якій збудована статуя, – перебуває в оренді в ГО “Довіра”. На сьогоднішній день по цій ділянці наросла вже велика заборгованість, – близько 100 тисяч. Ви для початку сплачуйте оренду, а потім будемо говорити про пайову участь”.

Роман Бучкович в свою чергу зазначив, що оренда на земельну ділянку дуже сильно виросла, тому організація сплачує її потроху, в міру своїх можливостей.

Статуя Христа-Спасителя у Трускавці є зменшеною копією такої ж композиції в Ріо-де-Жанейро. Станом на сьогоднішній день 11-метровий постамент уже височіє на Гошівській горі. В подальшому проводитиметься благоустрій прилеглої території.

Ніна Федько