Різдвяний Трускавець: курортне місто гучно колядувало

Яке Різдво без святкової коляди? Курортний Трускавець відсвяткував народження Ісуса Христа гучними колядками в центральній частині міста.

Кількість колядників на центральній площі, біля головної ялинки та бювету була просто неймовірною. Колядували всі – і дорослі, і діти. Колективи колядників, костюмовані вертепи та просто небайдужі люди, збирались разом та прославляли новонародженого Ісуса мелодійними колядками та гучними оригінальними віншуваннями.

  

  

Колядники співаючи мандрували містом, тим самим створювали неповторну атмосферу святкового Різдва. А гості курорту, які приїхали в час свят до міста, – мали змогу насолоджуватись цим видовищем та фотографуватись з костюмованими вертепами. Адже, чимало з них зізнаються, – саме заради таких Різдвяних дійств готові приїжджати сюди знову і знову.

Традиційно пройшлась коляда і організаціями та установами міста. З гучними різдвяними колядками, колективи вітали місто з Різдвом та Новим роком та бажали багато-багато благ, достатку та щастя в прийдешньому році.