Відбулась 50-та сесія Трускавецької міської ради

В четвер, 31 січня, відбулась 50-та (ювілейна) сесія Трускавецької міської ради. Депутати затвердили грошову допомогу пільговим категоріям громадян, компенсацію вартості перевезення пільговиків у громадському транспорті та ряд інших важливих питань.

На 2019 рік радою було затверджено компенсацію перевізникам за безкоштовний проїзд пільгових категорій населення у розмірі 929 тис. грн на рік.
Також було затверджено цільову програму підтримки військової частини 3002 Нацгвардії України, що знаходиться в м. Дрогобич.

На 2019 рік Трускавець передбачив на це 200 тис. грн. В лютому аналогічне фінансування обіцяє передбачити Бориславська міська рада та Дрогобицька районна рада. В квітні – Дрогобицька міськрада. Мова йде про покращення матеріально-технічного забезпечення (проведення ремонту в казармах, внутрішні та зовнішні ремонтні роботи). Роботи вартісні – загалом вартість проекту передбачає 6,5 млн грн. Частину співфінансування виділить Львівська обласна рада.

“Зараз наша мета зібрати третину необхідної суми, – тоді ми виходимо на Кабмін з питанням дофінансування проекту” – розповів присутній на сесії депутат ЛОР Василь Масний.

Також було представлено звіт про виконання бюджету за 2018 рік.

Під час сесії відбулось присвоєння звання почесний економіст України начальнику фінансового управління ТМР Миколі Федоричаку та почесний освітянин – начальнику відділу освіти ТМР Оресту Лобику.

З нагоди дня 60-річчя та 37-ої річниці роботи в галузі охорони здоров’я почесною грамотою було відзначено головного лікаря Трускавецької міської лікарні Ігоря Стасика.

Ніна Федько