У Трускавці розпочали GPS-моніторинг громадського транспорту

Минулого тижня у громадському транспорті Трускавця запрацював GPS Traking, що дозволяє в онлайн-режимі відстежувати рух громадського транспорту на міських маршрутах.

Про це на понеділковій нараді заявив заступник міського голови Трускавця Олексій Балицький. За словами посадовця, – сервіс працює з минулого тижня в тестовому режимі і потрібний в першу чергу для контролю дотримання графіку руху на маршрутах громадського транспорту.

“Наразі ми не винаходили нічого нового, тому користуємось тою системою, якою користується вся Львівська область. Є відповідний сайт, на якому відображається рух маршрутного транспорту, за його допомогою можна відстежити місце знаходження того чи іншого транспорту. Наразі сервіс працює в тестовому режимі” – зазначив Олексій Балицький.

Відстежити той чи інший маршрут можна на відповідному сайті. Сказати, що він зручний та стане в нагоді самим пасажирам, наразі важко. Однак, головна мета проекту – контролювати перевізників на факт дотримання заявленого графіку руху, так як сьогодні скарг на порушення графіку та й загалом на невідповідну якість громадських перевезень в місті чимало.

З часом в місті планують створити відповідний мобільний додаток, який дав би можливість відстежувати місце знаходження того чи іншого автобуса на маршрутах міста, безпосередньо з мобільного телефону. Однак такі новації в стінах мерії поки лише обговорюють. Поки ж головними пасажирами громадського транспорту залишаються пенсіонери і головна мета – забезпечити регулярний рух та відповідне надання послуг зі сторони перевізників.

Ніна Федько