Трускавецька мерія подаватиме в суд на недобросовісних підприємців

Трускавецька міська рада готує скаргу до прокуратури щодо недобросовісних дій підприємця, який грубо порушує правила благоустрою міста. Мова йде про розважальний центр “Міленіум”, біля якого вже встигло утворитись стихійне сміттєзвалище, в той час як власник закладу тривалий час ігнорує звернення інспекції з благоустрою.

Як зазначила на понеділковій нараді в Трускавецькій міській раді начальник інспекції з благоустрою Надія Марущак, – підприємець, власник “Міленіуму” ігнорує їхні приписи і тривалий час не відповідає на телефонні дзвінки. Приписи були складені через засміченість території. Сміття не прибирають там вже тривалий час, що призвело до утворення на території стихійного сміттєзвалища. Однак жодної реакції на офіційні звернення Інспекції зі сторони власника закладу наразі немає.

За словами директора КП “Парк Курортний” Назара Веретка, – в місті, окрім “Міленіума”, є ще декілька закладів, власники яких не надто переймаються дотриманням правил благоустрою, – що призводить до наявності в місті кількох точкових сміттєзвалищ. Інспекція з благоустрою складе протоколи порушень правил благоустрою, однак в разі відсутності реакції зі сторони власників закладів, – міська рада готуватиме скарги до прокуратури, щоб змусити недобросовісних підприємців дотримуватись загальних правил та не псувати імідж міста.

Відповідне доручення юридичному відділу дав під час понеділкової наради міський голова Трускавця Андрій Кульчинський.

Ніна Федько