Шанс на здорове майбутнє: Данилко Грицик потребує нашої допомоги!

Маленький Данилко Грицик з Борислава, що має важку недугу, мікроцефалію, спастичний тетрапарез, потребує нашої допомоги. Для одужання хлопчику вкрай необхідно пройти складну реабілітацію за кордоном, його вже чекають в клініці, та родині досі бракує коштів на цю життєвоважливу поїздку.

Більшу частину суми уже зібрали, однак родині досі бракує близько тисячі євро. Лише тоді Данилко зможе відправитись на довгоочікувану реабілітацію.

Народився Данилко у важкому стані на 36 тижні вагітності з гіпоксично-ішемічним ураженням ЦНС та судомним синдромом. Малюк розвивається з грубою затримкою фізичного та психомоторного розвитку.

«Реабілітаційний центр в Словаччині готовий взяти на лікування хлопчика. Обіцяють укріпити спину, знизити гіпертонус (особливо в руках) та найголовніше – поставити Данилка на ніжки. Вартість реабілітації становить 6554,40 євро», – розповідають рідні дитини.

Допомогти хлопчику та подарувати йому шанс на здорове майбутнє закликає благодійниця Наталія Гайдер.

“Збирати кошти на реабілітацію набагато важче, ніж на операцію. Але вона не менш важлива. У випадку Данилка без реабілітації ніяк. Тому намагаємось всіляко привертати увагу в соцмережах, бо до поїздки залишається лиш місяць і треба встигнути зібрати необхідну суму, а це близько 33 тисяч гривень.” – розповідає Наталя.

Родина Данилка не має таких коштів, тому просить усіх небайдужих допомогти їхньому єдиному синочку та дати йому шанс на повне одужання.

Рахунки мами хлопчика – Марта Грицик :
5168757362709505 Приватбанк, рахунок у гривнях
5168757378873311 Приватбанк, рахунок у євро