Трускавець вшанував пам’ять Тараса Шевченка

Трускавець відзначив 205-ту річницю з дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Біля пам’ятника видатному Кобзареві відбулись урочистості, покладання квітів та читання уривків із творів Тараса Шевченка.

У трускавецькому терцентрі провели літературно-музичну композицію «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття».

Присутні мали змогу перегорнути деякі  сторінки життя поета та декламували вірші з Шевченківського «Кобзаря». «Катерина» та «Сон», «Думка» та «Лілея», «Садок вишневий коло хати» у виконанні Юлії Білас – учениці 2-го класу ЗОШ №1, Людмили Палінської, Богдани Галик, Зої Медвідь переплітались з музичними творами «Думи, мої…», «Тарасова пісня», «По діброві вітер віє», «Бандуристе, орле сизий» у виконанні ансамблю «Золотий вік», та фольклорного ансамблю «Сусідки».

Трускавчанин, велотурист Сергій Бранець розповів про свою подорож до Канева на велосипедах і продемонстрував виставку світлин «Шевченковими стежками на велосипеді». Велично та урочисто звучали «Заповіт» та «Реве та стогне Дніпр широкий», яких весь зал доповнив своїми голосами стоячи.

На святі можна було оглянути виставку «Кобзарів» різних років видання від 1961 до 2006 років та «Кобзарі» які зібрала родина Анатолія та Зої Медвідь. А також було представлено портрет «Кобзаря», вишитий ще в 1965 році Лідією Чижович.