Президент Петро Порошенко відвідав Дрогобич

28 березня Львівщину відвідав діючий президент та кандидат на цей пост Петро Порошенко. В рамках візиту, президент зустрівся з виборцями у Львові, згодом відвідав Дрогобич, потім попрямував до Стрия.

Всі зустрічі на Львівщині обійшлись без провокацій, ба більше – люди зустрічали гаранта привітно, з плакатами, вигуками та оплесками в його підтримку.

У Дрогобичі зустріч відбулась біля ратуші. Президент звернувся до присутніх з нетривалим виступом, який завершився вигуками “Слава Україні!”, “Слава нації!” та “Україна – понад усе!”. Після промови всі присутні, спільно з Петром Порошенком, виконали гімн України.

По завершенні виступу президент ненадовго зайшов до Дрогобицької міської ради, де оглянув оновлене приміщення ЦНАПу. На вулиці, тим часом, зібралось чимало охочих зробити пам’ятне фото з Петром Порошенком. Після фото, рукопостикань з присутніми у натовпі людьми, Петро Порошенко декілька разів вигукнув слова подяки та попрямував до автомобіля, так як на нього вже чекали люди у Стрию.

Зустріч в Дрогобичі зайняла не більше години. Президента супроводжували віце-прем’єр Степан Кубів та голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Нагадаю, що вже цієї неділі, 31 березня, в Україні відбудуться президентські вибори. Відповідно до соціологічних опитувань, діючий президент Петро Порошенко є одним із лідерів серед існуючих кандидатів.

Ніна Федько