Трускавчани вибороли золото та срібло на обласних змаганнях з плавання

30 березня в Дрогобичі відбулись ХХVІІІ спортивні Ігри Львівщини з плавання. Трускавець представляла команда з числа випускників та тренерів відділення плавання дитячо-юнацького спортивного клубу «Спортовець”. Серед ветеранів трускавчани вибороли І місце, серед дорослих – ІІ.

Понад 100 учасників із усіх районів та міст Львівської області змагались на голубих доріжках місцевої дитячо-юнацької спортивної школи ім. І. Боберського.

У віковій групі старше 40 років, виборовши дві срібні медалі – Богдан Смеречинський ( тренер ДЮСК з 1990 р. ), Ігор Гургула ( тренер ДЮСК з 1985 р. ) та одну «бронзу» – Наталія Рентюк ( вихованка відділення плавання ДЮСК, випуск 1993 р.) – трускавчани вибороли Кубок та перше місце у загально-командному заліку. Друге місце у команди Нового Роздола, третє – у Червонограда.

У віковій групі від 18 до 40 років Трускавецькі плавці, випускники «Спортовця» – Владислав Коцибан (випуск 2015 р., тренер ДЮСК з 2019 р.), Мацькович Олександр (випуск 2014 р., тренер ДЮСК з 2019 р.,), Смеречинська Софія (випуск 2015 р. ), Горічко Олег (випуск 2016 р. ) – виборовши одну золоту медаль і дві срібні набрали однакову кількість очок з командою м. Червонограда та уступила першість за співвідношенням призових місць. Треті у командному заліку серед молоді плавці із Нового Роздолу.

По завершенні змагань усі призери були нагородженні грамотами та медалями Управління фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації.

За інформацією СК “Спортовець”