У Трускавці пройшов І етап Чемпіонату України з автоперегонів

Курортний Трускавець вкотре прийняв у себе етап Чемпіонату України з гірських автоперегонів “Grand Prix Truskavets”. Понад два десятки екіпажів приїхали до міста, де змагались між собою на швидкість подолання траси.

Цьогоріч маршрут перегонів був дещо змінений, автогонщикам додали додаткові “перешкоди”, – бочку біля готелю “Клуб pH” та подвійну бочку на центральній площі. Гонщики стартували традиційно від кінотеатру “Злата”, звідти рухались вверх, повз церкву Миколая, до  готелю “Клуб pH”, потім спускались до центральної площі. Потім – по Бандери, Героїв УПА, вверх по Бориславській, звідки повертали на вулицю Суховоля і рухались до окружної. Фініш змагань був біля готелю “Марко”.

“Це дуже добре, що маршрут змінюють. Це ж нецікаво щоразу їздити однією і тією самою дорогою. Звісно, що деякі ділянки траси залишились такими, як і в минулому році, але загалом траса стала цікавішою. Як і загалом організація змагань з кожним роком стає все кращою” – зізнається Сергій Бабак, перший пілот екіпажу, учасник перегонів.

“Я приїхав цьогоріч вперше, це мій дебют. Загалом усе дуже подобається. І місто, і люди, і самі змагання. Після перших пробних заїздів були деякі технічні неполадки у кількох автомобілів, але все складається дуже добре і погода чудова для таких перегонів” – Сергій Юр’єв, другий пілот екіпажу, фіналіст змагань.

Впродовж дня в суботу, змагались між собою за першість по місту. В неділю змагання продовжились уже на трасі, в с. Опака.

Цьогоріч на І етап Чемпіонату України з гірських автоперегонів прибув 21 екіпаж з різних міст України. В числі учасників був також один польський екіпаж, – автогонщики, які свого часу вже були фіналістами змагань на території Польщі.

Ніна Федько