Чи буде СП між містом та “Трускавецькими лікувальними водами”, – вирішуватиме сесія ТМР

Трускавецька міська рада не полишає спроб створити спільне підприємство з фірмою “Трускавецькі лікувальні води”, засновником якої є ПрАТ “Трускавецькурорт”. Вже вдруге питання виносять на розгляд бюджетної комісії, щоб вивчити всі деталі та проаналізувати можливі ризики.

Тривалий час депутати обговорюють це питання, однак повного порозуміння між ними та представниками ПрАТ “Трускавецькурорту” ще немає.

На сьогоднішній день функціонування ПрАТ “Трускавецькурорту” далеке від успішного. За воду підприємству сплачують лише 35 з понад 80 санаторно-курортних закладів міста, коштів на утримання родовищ, надкаптажних споруд та проведення необхідних ремонтів не вистачає, а платний вхід до бювету блокується активістами. Тому керівництво ПрАТу переконує, єдиний вихід на сьогодні – шукати партнера.

Таким партнером може стати для підприємства місто, в особі Трускавецької міської ради. Місто ввійде в спільне підприємство на рівних, 50-тивідсоткових правах, взявши на себе половину витрат та відповідальності. Однак влада переконана – робити це необхідно, так як на ваги поставлена доля Нафтусі та курорту.

Бюджетна комісія позитивного рішення прийняти не змогла. Однак кінцеве голосування ще матиме місце на найближчій сесії, –  в четвер, 18 квітня.

Ніна Федько